ruuk
ТОВ ПРОМУНІВЕРСАЛГРУП
ТОВ ПРОМУНІВЕРСАЛГРУП
+38(0542) 635-118 +38(050) 307 20 77 Пн.-Пт. 09:00-18:00 м. Суми
Запасні частини для рухомого складу Ж/Д транспорту
При першій купівлі - безкоштовна доставка продукції до будь-якої точки України.
ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Запчастини до вагонів

На цій сторінці Ви можете переглянути, підібрати, замовити та ознайомитися з коротким описом запасних частин, яких потребує Ваш рухомий склад.
Наші запасні частини – Ваша безпека.

 • А< /em>вторинне обладнання
  Гальмівне обладнання для залізничного транспорту — пристрої, що створюють штучні сили опору, необхідні як для регулювання швидкості, так і для зупинки рухомого складу.
 • Запасні частини ударно-тягового обладнання
  Автозчеплення – автоматичний зчіпний пристрій, який здійснює зчеплення одиниць рухомого складу без участі (або за мінімальної участі) людини. Застосовується для зчеплення залізничного рухомого складу (вагони, локомотиви) один з одним.
 • Запасні частини до вагонного візка
  Вагонний візок – основний елемент ходової частини вагона, являє собою поворотний пристрій, на який спирається кузов вагона. Основна перевага вагонного візка — мала жорстка колісна база, що забезпечує вписування в криві малого радіусу.
 • Колесні пари та запасні частини буксового вузла
  Колісна пара – елемент ходової частини рейкових транспортних засобів, що представляє собою пару коліс, що жорстко посаджені на вісь і завжди обертаються разом з віссю як єдине ціле. Така конструкція фактично з однієї деталі відрізняється високою надійністю.
 • Запасні частини гальмівної важільної передачі
  Елемент гальмівної важеля передачі візка вантажного вагона, призначений для передачі зусилля, що розвивається поршнем гальмівного циліндра або приводом ручного гальма, на фрикційні елементи (гальмівні колодки) для їх рівномірного притискання до поверхні катання.
 • Запасні частини кузова напіввагону
  Кузов – безперечно одна з головних частин вагона, яка складається з великої кількості частин. Ми ж ці частини зможемо Вам поставити.
 • стоянкове гальмо та запчастини до нього
  Пристрій із ручним або автоматичним приводом, розташований на одиниці залізничного рухомого складу.
 • Гумово-технічні вироби (РТІ)
  РТІ — гумові технічні або гумотехнічні вироби для рухомого складу.
 • «A-STAKI»
  Проект модернізації США – “A-STAKI”