ruuk
ТОВ ПРОМУНІВЕРСАЛГРУП
ТОВ ПРОМУНІВЕРСАЛГРУП
+38(0542) 635-118 +38(050) 307 20 77 Пн.-Пт. 09:00-18:00 м. Суми
Запасні частини для рухомого складу Ж/Д транспорту
При першій купівлі - безкоштовна доставка продукції до будь-якої точки України.
ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Балка надресорна напіввагона

    Надресорна балка – одна з деталей візка вантажного вагона. Виготовляється литтям. Як і інші частини візка  – надресорна балка деталь, до якої є nbsp; вимога підвищеної міцності та зносостійкості.

    Надресорна балка служить сполучною ланкою між двома бічними рамами. Тобто фактично у зборі це основа колісного візка вагона. На неї кріпляться деталі амортизуючої системи вагона. Чому ж надресорна балка така важлива? Поринемо трохи в історію. З моменту винаходу залізниці інженери билися роками над тим, щоб повчити високі показники надійності, швидкості та плавності ходу для залізничних вагонів. Уявити тільки – склад довжиною в кілька сотень метрів, і без нормальної системи, що амортизує! Це не лише небезпечно, а й веде до колосальних збитків. Адже компанія перевізник не зможе швидко та якісно доставити вантаж. Отже, ми бачимо всю значущість системи вагона, що амортизує, і адже її основа – це і є надресорна балка.  На сьогоднішній день багато компаній займаються постачанням та виготовленням надресорних балок та інших частин для вантажних вагонів. Особливі вимоги до цього типу деталей насамперед зумовлені високими навантаженнями. Вагони мають пройти не один мільйон кілометрів, перш ніж вимагатимуть ремонту.

    Вихід з ладу будь-якої деталі візка вантажного вагона – це завжди неприємна несподіванка для компанії, що займається вантажоперевезеннями. Наша компанія професійно займається ремонтом вантажних вагонів та постачанням запчастин для них. У нас ви завжди зможете замовити надресорні балки з впевненістю, що деталь буде поставлена ​​належної якості та точно вчасно.